Schudłam 10 kg w 3 miesiące

Pobierz

Raz na tydzień może jakaś szklaneczka mleka (0%).. 17) Wraz ze zmianą pór roku będę zmieniać rodzaj ruchu, ale na taki, który lubię.Ja schudłam w miesiąc 10 kg jak ?. A tak miałam ochotę.ja schudłam dokładnie 10 kilo w 3 miesiące - moja siostra jest lepsza - schudła kilkanascie kilo też w podobnym okresie.. Odpowiedz brzmi: tak.. TO JEST STARY FILM, BO DO DZIŚ ŁĄCZNIE SCHUDŁEM 40kg.. :*Cz. 2 filmu o odchu.Chudnięcie 10 kg to praca na 2-3 miesiące, dlatego nie wystarczy tu słomiany zapał i ekscytacja nowym zadaniem.. Unoszenie hantli przed siebie : 3x10.. Wyciskanie hantli leżąc ( tak jak sztangą) w górę 3x10.. Da się schudnąć tak dużo.. Mnie się to udało!. 14) W biuście 3 cm.. Brzuszki jak wyżej plus brzuszki na skośne mięsnie brzucha w takiej samej ilości, czyli wykonując skłon pochylamy ciało raz w lewo raz w prawo w końcowej fazie ruchu.No to zapraszam, oto recepta Heli na skuteczne odchudzanie i na to, jak schudnąć 10 kg w 2 miesiące!. Mam 14 lat i ważę 98kg przy wzroście 175cm - tak wiem, to zdecydowanie za dużo, dlatego postanawiam się pozbyć tych zbędnych kilogramów.. 1,5 roku temu byłam u dobrego dietetyka, który rozpisał mi wszystko bardzo szczegółowo.. W każdym razie nawet jeśli to będzie miesiąc i 2 tygodnie to i tak musisz wiedzieć, że jest to rewelacyjny wynik, nie można się tylko poddawać i dążyć uparcie do swojego celu Witam..

?Schudnąć 30kg w 3 miesiące.

13) W pasie i biodrach ubyło mi po 9 cm.. [ZDJĘCIA] Katarzyna Borek 27 października 2016, 17:43 Teraz widzę szczupłą wersje siebie i czuję się co najmniej 10 lat młodsza - pisze Magda na Facebooku po tych trzech miesiącach, w czasie których zrzuca w sumie 14 kilogramów.. Poniżej opiszę jak udało mi się przytyć ponad 30 kg.. 16) Mam dużo energii w sobie i zdecydowanie poprawiła mi się kondycja.. Mój sposób był prosty, chociaż nie wierzyłam że zadziała.12) Łącznie schudłam przez dwa miesiące 10 kg.. Na początek trzeba sobie zadać pytanie, po co to robię i wypisać wszystkie potencjalne korzyści związane z odchudzaniem, np. będę się lepiej czuć, poprawią się moje wyniki badań, dowiem się nowych rzeczy o żywieniu .Odp: 10 kg w 3 miesiące.. Bylebyś nie zapomniała jak się je.. też umieram z głodu, moja złota zasada "nie żryj po 17" nie jest taka łatwa, jak siedziałam przed kompem i sprawdzałam kilka rzeczy do pracy odruchowo chciałam poleźć po lampkę wina, po sushi było mi dziś niedobrze, mało zjadłam bo coś mi się nie tak zrobiło.. Pierwszy wpis na moim blogu będzie o mojej metamorfozie #akcjatransfotmacja #matkapolka ?. mż - 1200 kcal plus ćwiczenia , na początku brzuszki ok 20 , 30 , teraz mogę zrobić do 100 brzuszków dziennie..

w 2 miesiące?

Kochani, dziś film o skutecznych sposobach na zrzucenie zbędnych kilogramów, a wszystko to bez katowania się wymyślnymi dietami.. w 9 miesięcy i schudnąć ponad 10 kg.. Początkiem tej zmiany był inny wpis Wpis .UWAGA!. Wagę utrzymuję już rok.ja mam 12 lat i schudłam już 7 kilo była trasznie gruba i brzydka przez to ale teraz nie czuję się tak żle mam tylko 3 kilogramowa nadwage schudłam tak w 2 miesiące ale posłuchaj nieda się schudnąć 10-15 kilo w 3 miesiące moze z 7 kg albo coś więc mój spsób zagoł się o tak napisze ci rozkład : najpierw RANO zjadam śniadanie normalne albo duże z tego nierezygnuj w .Matka Polka walczy ze zbędnymi kilogramami.. To, że tyle schudłam, może wyglądać na cud i odchudzanie jakąś szczególną metodą, ale od razu na początku zaznaczam, że nie stosowałam żadnych cudownych diet, żadnych wspomagaczy, nie spędzałam też godzin na siłowni.SCHUDŁAM 25 KG - oto moja metoda Zaloguj się, aby .. samo spadło 3,4 kg w 2 tyg, czułam się szczęśliwa, spełniona było super choć dzieciaki dawały popalic, całe życie jestem grubsza .Polecam nie jeść nic.. Z wielka przyjemnością dzielę się z Wami moimi doświadczeniami.. Ważyłam 105 kg i wyglądałam jak wieloryb wyrzucony na brzeg - nawet nie bardzo mi to przeszkadzało bo od dziecka pozbawiona byłam kompleksów i zawsze uważałam, że jak ludzie nie akceptują mnie takiej jaką jestem to nie muszą się .Wyciskanie hantli stojąc: 3 serie po 10 razy na rękę..

Schudniesz w trzy miesiące na pewno.

Niestety szybkie efekty sprawiają że jesteś szczesliwa i nadal chcesz więcej.I czy da się schudnąć 10 kg w miesiąc?. Byłam w gimnazjum, były wakacje, miałam siano w głowie, dużo się ruszałam, pomagałam mamie w jej sklepie, jeździłam z babcią na pole, mieliśmy żniwa, a wieczorami godziny spędzałam na jeździe na rowerze z .Na zdjęciach wyglądasz na średniego wzrostu osobe,jesli schudłabys 15 kilo patrząc na zdjecie drugie ,to wyglądałabyś jak patyk.Ja schudłam prawie 20 kilo w 3 miesiące przy wzroście 165 ,po schudnieciu wazyłam 49 kilo i znajomi pytali czy zachorowałam na anoreksjeDostaję dziesiątki wiadomości na moim Instagramie o tym, jak schudłam 15 kg i jak w ogóle można schudnąć 15 kilogramów w niecałe 3 miesiące.. Marzenie wielu osób.. Postanowiłam o tym napisać.. Też chciałam szybko schudnąć.. Podobno po zdjęciach widać to bardzo.Jeśli o mnie chodzi, to osobiście schudłam w miesiąc 10 kg z wagi 70 kg do 60 kg.. Stosowałam odpowiednią dla mojego organizmu dietę i schudłam na n.Magda schudła w 3 miesiące 14 kg..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt